RDA
Platforma pro rozvoj
příhraničních regionů
Domovská stránka / Aktuality / RDA spolupracuje se studenty

RDA spolupracuje se studenty

RDA spolupracuje se studenty
Studenti 1.jpg
RDA se za poslední roky stala společností, na kterou se obrací neustále více studentů. Jsou to zejména studenti z oborů regionálního rozvoje, geografie podobně. Studentům vysokých škol tak umožňujeme uskutečnění praxe v naší společnosti, která se zaměřuje své aktivity zejména do oblastí rozvoje přeshraniční spolupráce, cestovního ruchu, dopravní infrastruktury pro překračování hranice, životního prostředí, sportu a tělovýchovy, vzdělávání a rozvoj venkova.
 
„Spolupráce s novou nastupující generací se v žádném případě nebráníme. Je velice zajímavé mít možnost vyslechnout názory mladých lidí, kteří se snaží ze škol přinést do praxe nové poznatky, zejména z oblasti výpočetní techniky a multimédií. Na druhou stranu si od nás studenti odnáší nenahraditelné zkušenosti s realitou zaměstnání. Proto pokud u nás chce student vykonat praxi, musí dodržovat pravidla naší organizace, tak jako všichni zaměstnanci.  Asi každý ví, že škola a zaměstnání jsou dva naprosto rozdílné režimy. Uskutečnění praxe v jakékoli organizaci již během školy napomáhá zvládnout následný přechod ze škol do zaměstnání“, dodal ředitel RDA Jaroslav Štefek.
2010  |   Regional Development Agency   |   Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou   |   + 420 494 535 095   |   info@rda-rk.cz